آتیه بیمه سی

راهنمای ثبت سفارش

راهنمای تصویری استعلام قیمت بیمه شخص ثالث و ثبت سفارش و دریافت پیش فاکتور


به صفحه اصلی وبسایت آتیه بیمه سی بروید:

'سفحه اصلی وبسایت آتیه بیمه سی و نمایش دکمه محاسبه نرخ سفارش بیمه شخص ثالث

تصویر شماره ۱: نمایی از صفحه اصلی


از طریق انتخاب دکمه محاسبه نرخ / کارمزد / سفارش بیمه در صفحه اصلی پنل محاسبه نرخ برای ثبت مشخصات خودرو و بیمه نامه شخص ثالث مطابق تصویر شماره ۲ باز میشه


'تصویر فرم ثبت مشخصات خودرو برای استعلام نرخ بیمه

تصویر شماره ۲: فرم ثبت مشخصات خودرو برای استعلام نرخ بیمه بیمه شخص ثالثهمینطور که در تصویر شماره ۲ نشان داده شده نیاز هست اطلاعات سه قسمت زیر رو بدرستی تکمیل کنی و بعدش دکمه محاسبه نرخ رو انتخاب کنی.

مدت بیمه درخواستی:

تنها کافیه تاریخی رو که مایل هستی بیمه نامه جدید صادر بشه رو مشخص کنی. در حال حاضر مدت اعتبار بیمه نامه بر مبنای یک سال صادر میشه.

نکته: اعتبار بیمه نامه های شخص ثالث از ساعت ۲۴ تاریخی که شما تعیین می کنید شروع می شوند.

مشخصات بیمه نامه فعلی:

  • مدل خودروی خودتون رو مشخص کنید. مدل خودرو یا همان سا ساخت خودرو در کارت خودروی شما و بیمه نامه فعلی شما درج شده
  • میزان عدم خسارت بیمه نامه فعلی یا همان تعداد سالهایی است که خودروی شما بیمه بوده و از بیمه برای جبران خسارت استفاده نشده است. این مورد رو هم در بیمه نامه فعلی شما ثبت شده و قابل دسترس هست
  • تاریخ سررسید همان تاریخ اتمام بیمه نامه فعلی شماست

مشخصات وسیله نقلیه:

وضعیت خودرویی که قصد بیمه کردنشو دارید رو بر اساس سه فاکتور نوع وسیله، وضعیت خودرو و نوع کاربری اون تعیین کنید و در انتها دکمه محاسبه قیمت رو انتخاب کنید تا نرخ بیمه نامه مورد نظر شما محاسبه شود و مشابه با تصویر شماره ۳ براتون به نمایش در بیاد.


'تصویر نتیجه محاسبه نرخ بیمه نامه شخص ثالث

تصویر شماره ۳: نتیجه ی محاسبه نرخ بیمه نامه شخص ثالث

در این قسمت مبلغ حق بیمه و همچنین کارمزد شما محاسبه شده و در جدول نتیجه محاسبات بهمراه ریز جزئیات نمایش داده میشه.

نکته: کارمزد هر سفارش بعد از قطعی کردن سفارش به حساب کاربری شما لحاظ شده و در پایان هر ماه به حساب بانکی که معرفی کرده اید واریز می شود.

تا قبل از انتخاب دکمه سفارش بیمه نامه میتونید مشخصاتی رو که قبلا تعیین کردید رو در صورت نیاز اطلاح کنید و دوباره دکمه محاسبه قیمت رو انتخاب کنید و نتیجه محاسبه جدید رو مشاهده کنی و در صورت تایید نتیجه محاسبات میتونید دکمه ی سفارش بیمه نامه رو انتخاب کنید تا به صفحه ی بعد هدایت شوید و مطابق با موارد خواسته شده در تصویر شماره ۴ فرم مشخصات بیمه گذار رو تکمیل کنید.


'تصویر فرم ثبت مشخصات بیمه کذار

تصویر شماره ۴: فرم ثبت مشخصات بیمه گذار

همینطور که در تصویر شماره ۴ نمایش داده شده، نیاز هست تا فرم را با دقت بر اساس اطلاعات صحیح و معتبر بیمه گذار (صاحب بیمه نامه خودرو) تکمیل کنید. علاوه بر این نیاز هست تصاویر مربوط به بیمه نامه فعلی، پشت و روی کارت خودرو و کارت ملی متقاضی بیمه رو بارگزاری کنید. دقت کنید این تصاویر متناسب با حجم مجازی که در راهنمای فرم ذکر شده تهیه شوند. اگر از گوشی موبایل استفاده می کنید، می توانید تنظیمات دوربین گوشی را بر روی اندازه ای با حجم کمتر از ۵۰۰ کیلوبایت تنظیم کنید و بعدش از مدارک خواسته شده عکسبداری کنید. همچنین میتونید از نرم افزارهای ویرایش تصویر مانند paint در ویندوز برای تغییر حجم و اندازه تصویر استفاده کنید.

وقتی تمامی موارد موجود در فرم رو بدرستی تکمیل کردید میتونید دکمه ثبت رو انتخاب کنید تا اطلاعات شما ثبت شده و پیش فاکتور شما مشابه تصویر شماره ۵ ارائه بشه:


' نمونه ای از یک پیش فاکتور که بنا به درخواست متقاضی تهیه شده

تصویر شماره ۴: نمونه ای از یک پیش فاکتور بیمه نامه شخص ثالث

در این مرحله پیش فاکتور شما آماده شده. در صورتی که قصد داشته باشید بیمه شما صادر شود و به آدرس شما ارسال شود نیاز هست این پیش فاکتور را تایید کرده تا به صفحه پرداخت حق بیمه انتقال داده شوید. پس از پرداخت حق بیمه فاکتور نهایی برای شما صادر خواهد شد و چنانچه در تهران باشید بیمه نامه شما حداکثر ۲۴ ساعت بعد از سفارش و چنانچه سفارش شما از سایر شهرستان ها باشد حداکثر ۴۸ ساعت بعد به آدرسی که تعیین کرده اید تحویل داده خواهد شد.

هزینه ارسال بیمه نامه در تهران و سایر شهرستانها رایگان می باشد.