آتیه بیمه سی

قوانین وبسایت

نرخ جدید بیمه شخص ثالث

مدت بیمه درخواستی:
مشخصات بیمه نامه فعلی
مشخصات وسیله نقلیه
تعهدات
مشخصات فردی
مشخصات
مشخصات فردی
پوشش ها:
مشخصات فردی
مشخصات سفر
مشخصات فردی
تعیین وضعیت

لطفا تماس بگیر، در خدمتیم... ۶۶۴۳۶۰۴۹-۰۲۱

آتیه بیمه سی ، قابلیت استفاده از خدمات بیمه ای و خرید بیمه نامه را، در اختیار تمامی هموطنان عزیز کشورمان قرار داده و کاربران در هر نقطه از کشور عزیزمان ایران، قادر به استفاده از خدمات بیمه ای این شرکت می باشند. کلیه بیمه‌های قابل فروش در این سامانه، با توجه به درخواست مشتری، توسط آتیه بیمه سی کدمجوز ۹۹۳۲ وابسته به بیمه ایران، صادر شده و برای کاربران مطابق با آدرس ثبت شده در فرم سفارش ارسال می‌ گردد.

خرید بیمه‌نامه از آتیه بیمه سی ، به معنی پرداخت آنلاین حق بیمه در وبسایت atiyebimaci.com می باشد.

صاحب بیمه نامه یا بیمه گذار کیست ؟

شخص حقیقی یا حقوقی ست که سرمایه یا کالا یا جان خود را نزد مؤسسه یا شرکت بیمه ای  ، بیمه  می کند و با درج مشخصات خود در بیمه نامه ، نسبت به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات شرکت بیمه ای اقدام می نماید و عهده دار پرداخت حق بیمه می باشد.

این شخص که در سامانه آتیه بیمه سی ، سفارشی را ثبت کند و از خدمات دیگر آن استفاده نماید،   به عنوان مشتری شناخته می شود.

بیمه گر کیست ؟

بیمه گر ، شرکت سهامی بیمه ایران می باشد که شخصی است حقوقی  ,و جهت انجام حرفه بیمه گري باید شرایط خاصی را که قانون تعیین می کند دارا باشد. مشخصات بیمه گر در بیمه نامه قید شده و در مقابل دریافت حق بیمه از بیمه گذار،  درصورت وقوع حادثه ،  جبران خسارت ناشی ازآن را بر عهده دارد.

بیمه شده کیست ؟

شخصی است که حیات، فوت و یا احتمال تحقق خطرات موضوع بیمه نامه برای وی موجب انعقاد قرارداد بیمه نامه می گردد و سن، وضع سلامتی و شغل وی ملاک محاسبه حق بیمه می باشد.

ذی نفع  یا بیمه گذار کیست ؟

 معمولا همان بیمه گذاراست، شخصی است حقیقی یا حقوقی که نام وی در بیمه نامه ذکر شده و مستحق دریافت غرامت می باشد و دارای رابطه منطقی با بیمه شده هستند که نام آن ها در بیمه نامه درج گردیده و به عبارتی منافع مادی حاصل از بیمه نامه برای آنان پیش بینی گردیده است.

حق بیمه چیست ؟

 وجهی است که توسط بیمه گذار به آتیه بیمه سی ، در فواصل زمانی تعیین شده، پرداخت می گردد و در قبال دریافت آن، این شرکت, در صورت وقوع حادثه و ایجاد خسارت، زیان وارده را جبران کرده و یا مبلغی به بیمه گذار و یا ذینفع از قرارداد بیمه می پردازد .

فرانشیز چیست ؟

مبلغی از خسارت می باشد که طبق شرط درج  شده در بیمه نامه به عهده بیمه گذار می باشد و شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان بیمه گر نسبت به آن تعهدي ندارد. فرانشیز در انواع بیمه‌‌ نامه‌های اموال، اشخاص ومسئولیت اعمال می‌شود.

 اصل تعدد بیمه چیست ؟

اصل تعدد بیمه درواقع، یک شی یا مالی را به یک مبلغ واحد و در مدت زمان معلوم، نزد چند شرکت بیمه گر بیمه می نماید که دراین صورت, طبق اصول حاکم بر بیمه، تنها می تواند از یک بیمه گر خسارت دریافت نماید و بیمه نامه های بعدی باطل می باشند.

ماده ی ۱۰ قانون بیمه نامه چه می باشد ؟

درصورتی که مالی به کمتر از قیمت واقعی بیمه شده باشد، شرکت سهامی بیمه ایران ، فقط به تناسب مبلغی که بیمه کرده است با قیمت واقعی مال، مسوول خسارت خواهد بود .

درچه صورتی بیمه نامه فسخ و باطل می گردد ؟

 • فسخ بیمه نامه، اختیاری است كه در قانون ، با شرایط عمومی یا شرایط خصوصی در نظر گرفته شده است, تا در صورت تحقق آن، یكی از طرفین كه حق فسخ به نفع اوست، بتواند قرارداد را به هم بزند . در صورت فسخ عقدبیمه، حق بیمه  به صورت روز شمار، طبق قانون بیمه مرکزی به بیمه گزار قابل بازگشت می باشد.
 • در بطلان بیمه نامه، بیمه گذار و یا نماینده او، با قصد تقلب ، مالی را اضافه بر قیمت واقعی، در موقع عقد قرارداد بیمه داده و موضوع حادثه را با مطالب کذب تغییر می دهد. این روند, در نهایت موجب باطل شدن قرارداد بیمه شده و نه تنها  وجوه پرداختی قابل پرداخت نمی باشد بلکه تمام پول از مشتری اخذ می شود.

سوالات متدوال کاربران در خصوص سفارشات 

 • چه زمانی می توانم سفارشاتم را ثبت کنم ؟

     کاربران می توانند به صورت ۲۴ ساعته اقدام به ثبت سفارش نمایند.

 • چه زمانی بیمه نامه ی درخواستی صادر می شود ؟

کلیه ی سفارشات و درخواست های مشتریان راس ساعت کاری شرکت خدمات بیمه ای آتیه ,روزهای شنبه تا چهارشنبه ازساعت ۹ الی ۱۸ و پنج شنبه از ساعت ۹ الی ۱ بعد از ظهر هر هفته ,به استثنای تعطیلات رسمی در جمهوری اسلامی ایران , در دست اقدام قرار می گیرد.

 • چه زمانی سفارشات تحویل مشتری داده می شود ؟

درصورتی که کاربران تا ساعت ۱۲ظهر، اقدام به ثبت سفارش نمایند, زمان تحویل سفارشات، تا آخر ساعت کاری همان روز امکان پذیر خواهد بود و درصورتی که بعد از موعد مقرر، اقدام به ثبت سفارش نمایند  زمان تحویل سفارش، برای کاربران داخل شهر تهران ، تا ساعت ۱۲ ظهر فردا و کاربران خارج از شهر تهران, ۷۲ ساعت بعد و به صورت پست سفارشی ارسال خواهد شد.

 • آیا مبلغ پرداختی در ازای خرید بیمه نامه درصورت انصراف قابل بازگشت می باشد ؟
 • درصورت انصراف از خرید،  مبلغ پرداختی از خرید بیمه نامه, طبق قوانین بیمه مرکزی ، تنها درصورتی قابل بازگشت می باشد که بیمه ی درخواستی ، بیمه آتش سوزی و بیمه مسئولیت باشد که به صورت روز شمار محاسبه می شود.
 •  اگر بیمه درخواستی ، بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه باشد ،  درصورت انصراف ، مبلغ قابل بازگشت نخواهدبود.

راه های ارتباطی با آتیه بیمه سی :

 • لازم به ذکر است، درصورت مطالعه ی شرایط و قوانین مندرج در سایت، در صورت وجود هر گونه ابهام و سوال، با پرسنل بخش ارتباط با مشتریان ما, یا با  ارسال پیام از طریق فرم صفحه تماس با ما مشورت نمایید.
 • ثبت سفارش دراین سامانه به صورت اینترنتی انجام می گیرد اما این سامانه این قابلیت را در اختیار شما قرار داده است تا از طریق ایمیل شرکت، به آدرس info@atiyebimaci.com   با ما در ارتباط باشید.
 • شماره تلفن، ایمیل، سامانه پیامکی یا کانال های ارتباطی شبکه‌های مجازی در قسمت تماس با ما  , برای شما مشتریان گرامی درج شده است و این شرکت تنها از طریق همین مسیرها قادر به برقراری ارتباط با شماست.
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل ، که در فرم ثبت سفارش توسط مشتری درج شده است تنها راه ارتباط ما با شماست پس در درج صحیح این اطلاعات دقت نمایید.
 • تمام مشخصات کاربران از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و تلفن ثابت، آدرس،  و سایر مشخصات که در فرم سفارش لحاظ شده است، در پایگاه داده ی وب سایت شرکت ثبت شده و  از این داده ها، صرفا در جهت ارائه خدمات بیمه ای استفاده می شود.
 •  آتیه بیمه سی ،  در جهت اطلاع رسانی رویدادهایی مانند نزدیک شدن زمان انقضای بیمه نامه یا بیمه نامه های جاریِ کاربر، خدمات و سرویس‌های ویژه یا کمپین های تخفیف، از طریق ارسال ایمیل یا پیامک، شما کاربران عزیز را مطلع می سازد.
 • در صورت هر گونه تغییر در رویه و خدمات آتیه بیمه سی و قوانین مندرج در این سایت,  نتایج حاصل از تغییر، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد.

 پایان