15 مرداد ؛ آخرین فرصت جهت ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان کامیون

نرخ جدید بیمه شخص ثالث

مدت بیمه درخواستی:
مشخصات بیمه نامه فعلی
مشخصات وسیله نقلیه
تعهدات
مشخصات فردی
مشخصات
مشخصات فردی
پوشش ها:
مشخصات فردی
مشخصات سفر
مشخصات فردی
تعیین وضعیت

لطفا تماس بگیر، در خدمتیم... ۶۶۴۳۶۰۴۹-۰۲۱

آتیه بیمه سی ؛ مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان کامیون تاریخ انتشار:  1397/5/15  

15 مرداد ؛ آخرین فرصت جهت ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان کامیون

15 مرداد ؛ آخرین فرصت جهت ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان کامیون

رانندگی در جاده با ماشین سنگینی مانند کامیون ، از جمله یکی از مشاغل سخت جامعه می باشد که حمایت جانی و مالی مسئولان را در این زمینه می طلبد. به همین منظور ، در تیرماه ۹۷ ، پیشنهاد حمایتی در این زمینه در مجلس مطرح شد که با چاره اندیشی و با پیگیری آن ، این نتیجه حاصل شد که ، از اول مرداد ماه سال ۹۷ ، ۹۰۰ هزار راننده به همراه همسرانشان بیمه تکمیلی شون و البته حمایت مالی در این زمینه ، از سوی شرکت های صدور بارنامه تامین شود. بر اساس تعهداتی که به کامیون داران عزیز ، جهت برخورداری از خدمات بیمه تکمیلی درمان به صورت رایگان داده شده بود ، فرصت ثبت نام مجدد بیمه تکمیلی رانندگان کامیون در اختیار رانندگان جاده ای قرار گرفت. به گفته ی علی زندی فر ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی ، با توجه به اینکه آخرین مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان کامیون تا ۱۵ مرداد ماه تمدید شده بود ، با بررسی مجدد ، زمان تمدید این بیمه تغییر پیدا کرده و تا ۱۰ روز آینده تمدید شده است. با این وجود ، در صورت وجود متقاضی در این خصوص ، امکان تمدید ثبت نام بیمه تکمیلی برای رانندگان کامیون وجود خواهد داشت و جای هیچ نگرانی نیست. در ادامه ی این مطلب سعی شده است که ، به چند سوال ضروری در خصوص بیمه تکمیلی رانندگان پاسخ داده شود. هر یک از شما شاید از خودش می پرسد، به عنوان شخصی که در این شغل پرخطر مشغول به کار هستم چگونه می توانم از خدمات بیمه تکمیلی بهره مند شوم ؟ یا اینکه در اغلب سفرهای من ، وجود شخصی همراه در کنار من ، برای روحیه ی من الزامی ست ، آیا مزایای استفاده از خدمات بیمه تکمیلی رانندگان ، شامل حال آن شخص هم می شود یا خیر ؟؟؟

و اما سوالات ......

✅ آیا غیر از رانندگان جاده ای ، اشخاص دیگری هم می توانند از این بیمه استفاده کنند؟

در فاز اول اجرایی ، تمامی رانندگان و همسران آن ها و سپس در مرحله ی بعدی تمامی اعضای خانواده رانندگان تحت پوشش این بیمه قرار خواهد گرفت.

✅ رانندگان عزیز چگونه می توانند از خدمات بیمه تکمیلی بهره مند شوند؟

تمامی رانندگانی که در بخش حمل و نقل جاده ای کالا مشغول به کار هستند ، با مراجعه به مراکز ارائه کارت هوشمند در سراسر کشور ، نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کرده و از خدمات بیمه تکمیلی استفاده کنند.

بر اساس قراردادی که شرکت آتیه سازان حافظ در خصوص بیمه تکمیلی رانندگان کامیون منعقد کرده است ، این قرارداد در دو بخش بیمه تکمیلی درمان رایگان و نیز بیمه حوادث بصورت پرداخت سالانه ۲۵ هزار تومان می باشد و پوشش های بیمه ای به خدماتی تعلق گرفته است که سقف تعهدات هر یک از این خدمات در ذیل شرح داده شده است:

✅ سقف تعهدات در بیمه تکمیلی رانندگان کامیون که تحت پوشش بیمه آتیه سازان حافظمی باشد:

• بیمه تکمیلی رانندگان کامیون تا سقف ۷ میلیون تومان

• تعهدات تخصصی مثل جراحی قلب تا سقف ۱۴ میلیون تومان

• هزینه های سرپایی نوع اول مانند سونوگرافی و انواع اسکن ها تا سقف ۵۰۰ هزار تومان

• هزینه های پاراکلینیکی سطح ۲ مانند اسپیرومتری و جراحی مجاز سرپایی تا سقف ۳۰۰ هزار تومان

• عمل لیزیک و رفع عیوب انکساری چشم تا سقف ۱ میلیون تومان

• هزینه ی آمبولانس درون و برون شهری تا سقف ۱۰۰ و ۱۳۰ هزار تومان لازم به ذکر است که مدارک مورد نیاز جهت بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی عبارتند از:

۱. شماره شبای حساب بانکی راننده

۲. مشخصات شناسنامه ای ( کارت ملی و شناسنامه ) همسر

دیدگاه

ارسال دیدگاه:

سایر مطالب؛
تاریخ:  1397/10/26  
بیمه شخص ثالث راننده محور می‌شود

رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: طبق قانون برنامه ششم توسعه، از سال آینده بیمه شخص ثالث به صورت آزمایشی به جای خودرو، به راننده تعلق خواهد گرفت.

تاریخ:  1397/10/23  
بهتر از همه بیمه‌ها!

خبرگزاری ایسنا در گزارش خود درباره بیمه‌های کشور، بیمه ایران را به عنوان بیشترین ثبت‌کننده بیمه شخص ثالث در کشور معرفی کرده است.

تاریخ:  1397/10/20  
10 پرسش رایج درباره بیمه

معمولا پرسش‌هایی درباره خدمات مختلف بیمه برای ما مطرح می شود که می‌خواهیم یک جواب مطمئن درباره آن پیدا کنیم. بخش پرسش و پاسخ وبسایت آتیه بیمه سی که وظیفه پاسخگویی به این پرسش‌ها را به عهداه دارد، در فواصل زمانی معین سوالات پرتکرار مخاطبان را به صورت یک گزارش آماری در اختیار بخش خبر وبسایت قرار می‌دهد تا علاقمندان علاوه بر مشاهده پرسش‌های متداول دیگر کاربران، با پاسخ‌ها و خدمات شرکت‌های بیمه نیز آشنا شوند. در ادامه پرسش‌های پرتکرار یا خاص کاربران بیمه در‌ نیمه اول دی‌ماه ۱۳۹۷ را مرور می‌کنیم.

تاریخ:  1397/10/19  
درباره بیمه از چه کسی سوال کنیم؟!

دیگر آن زمانه نیست که برای یافتن جواب هر پرسشی نیاز به سفرهای دور و دراز و مرارت و صرف عمر باشد. اینترنت دیگر همه چیز را ساده کرده است. فقط کافی است روبروی رایانه بنشینی و کلمه یا موضوعی را که در مورد آن سوال داری تایپ کنی و به پاسخ‌های فراوانی برسی. ولی کدام این جواب‌ها قابل اعتماد هستند؟! با ما همراه باشید:

تاریخ:  1397/10/18  
برای هر حادثه ای آماده باش!

حتما این جمله را بارها شنیده‌اید که «حادثه خبر نمی‌کند». این جمله درست است اما بی‌خبری دلیل موجهی نیست که خود را در برابر حادثه‌های احتمالی و آثار و عواقب آنها ایمن نکنیم. بیمه حوادث اگرچه در دنیا طرفداران بسیاری دارد ولی به نظر می‌رسد هنوز در کشور ما آنچنان که باید و شاید شناخته شده نیست...

تاریخ:  1397/10/15  
عوامل تاثیرگذار بر نرخ بیمه شخص ثالث

در یادداشت قبل به پرسش‌هایی مانند اینکه مفهوم بیمه شخص ثالث چیست و چرا باید خودروی شما بیمه شخص ثالث داشته باشد جواب دادیم. شما می‌توانید با استفاده از یک روش ساده در وبسایت آتیه بیمه سی به سادگی استعلام نرخ‌ بیمه شخص ثالث خود را انجام دهید و بیمه‌نامه خود را از طریق همین سایت ثبت کنید. شما با این کار از مراجعه به نمایندگی بیمه و صرف هزینه و زمان زیاد راحت شوید. اما قبل از این کار بهتر است با عوامل موثر بر نرخ حق بیمه شخص ثالث آشنا باشید. 

تاریخ:  1397/10/13  
نمایندگی بیمه، یک کسب و کار پرسود اینترنتی

موارد زیادی را می‌توانیم بیابیم که شما می‌توانید بدون سرمایه‌گذاری اولیه صاحب یک کسب و کار اینترنتی شوید اما مساله دیگری که باید در نظر بگیرید این است که چه شغلی می‌تواند شما را از نظر مالی تامین کند. در واقع شما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که اگر جویای کار با درآمد بالا هستید، باید به دنبال کاری باشید که در حال توسعه باشد و به اصطلاح «دست در آن زیاد نشده باشد». 

تاریخ:  1397/10/13  
با کدام شرکت‌ها همکاری کنیم؟!

متاسفانه در کشور ما به دلیل اینکه برای فعالیت در فضای مجازی هنوز ساز و کار چندان مدوّن و مطلوبی وجود ندارد، موارد زیادی از کلاهبرداری مشاهده می‌شود. این کلاهبرداری‌ها علاوه بر اینکه برای مخاطبان این سایت‌ها رخ می‌دهد، می‌تواند برای کسانی که با این موسسات همکاری می‌کنند هم به وجود بیاید. در این شرایط چطور می‌توان تشخیص داد موسسه یا شرکتی که برای همکاری و درآمدزایی انتخاب کرده‌ایم، قابل اعتماد است .


تاریخ:  1397/10/13  
کسب و کار اینترنتی بدون نیاز به سرمایه اولیه

حتما می‌گویید «تمام این کسب و کارها که می‌توان به وسیله آنها درآمد حاصل کرد، نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه دارد و اگر قرار باشد خدمات خود را در فضای مجازی هم معرفی کنیم، نیاز به سرمایه‌گذاری بیشتر خواهد بود» ولی این طور نیست. ما به شما می‌گوییم که برای رسیدن به درآمد از ارائه خدمات از طریق اینترنت لزوما نیازی به سرمایه‌گذاری نیست...

تاریخ:  1397/10/13  
یک فرصت شغلی پر سود در بازار متزلزل

شاید از خودتان بپرسید وقتی می‌گوییم نگاه تخصصی به خدمات در کشور ما وجود ندارد، پس چطور می‌توانیم از این راه کسب درآمد داشته باشیم. جواب این پرسش را با یک جمله کلی آغاز می‌کنیم که انسان موفق در دنیای امروز، که آینده‌نگر باشد و فاصله‌های بیش از نوک بینی‌اش را ببیند. اصلا فرض کنیم که در کشور ما...