یک فرصت شغلی پر سود در بازار متزلزل

نرخ جدید بیمه شخص ثالث سال ۱۳۹۷

مدت بیمه درخواستی:
مشخصات بیمه نامه فعلی
مشخصات وسیله نقلیه
تعهدات
مشخصات فردی
مشخصات
مشخصات فردی
پوشش ها:
مشخصات فردی
مشخصات سفر
مشخصات فردی
تعیین وضعیت

لطفا تماس بگیر، در خدمتیم... ۶۶۴۳۶۰۴۹-۰۲۱

آتیه بیمه سی؛ می‌توانید برگ برنده داشته باشید تاریخ انتشار:  1397/10/13  

یک فرصت شغلی پر سود در بازار متزلزل

یک فرصت شغلی پر سود در بازار متزلزل

موضوع بحث مطلب پیشین ما این بود که با توجه به گسترش تنوع خدمات در دنیا، برای راه اندازی یک کسب و کار پر سود مشاغل خدماتی بهترین انتخاب هستند. با توجه به این موضوع باید ببینیم که چطور می‌توانیم در کشور خود و با توجه به شرایط اقتصادی نه‌چندان مطلوب این روزها، یک شغل پردرآمد در عرصه خدمات ایجاد کرد و آیا اصلا این کار عملی است؟! همراه ما باشید:

این که می‌گوییم جهان با نگرش تخصصی به مسیر خود ادامه می‌دهد، یک دیدگاه صحیح و البته کلی است ولی باید این نکته را در نظر داشت که سرعت گسترش این نوع نگرش در همه نقاط جهان به یک اندازه نیست. طبیعی است که چنین دیدگاهی خصوصا درباره کارهای خدماتی در کشورهای کمتر توسعه یافته که غالبا هم جزو کشورهای جهان سوم هستند کمتر ریشه کرده و اقتصاد معمولا متزلزل این کشورها اجازه نمی‌دهد که مشاغل تا این حد تخصصی باشند. در کشور ما هم اوضاع تقریبا بر همین منوال است و در بیشتر موارد همه افراد سعی می‌کنند در بیشتر مشکلات روزمره، خودشان گلیم خودشان را از آب بیرون بکشند. اما نباید از این نکته غافل بود که همه ما دیر یا زود باید خود را با این دیدگاه وفق دهیم و به جای یک «همه‌کاره متوسط» تبدیل به یک «متخصص» شویم و کارهای خارج از تخصص خود را به متخصص آن واگذار کنیم.

 

جویای کار در حال رشد باشید

شاید از خودتان بپرسید وقتی می‌گوییم نگاه تخصصی به خدمات در کشور ما وجود ندارد، پس چطور می‌توانیم از این راه کسب درآمد داشته باشیم. جواب این پرسش را با یک جمله کلی آغاز می‌کنیم که انسان موفق در دنیای امروز، که آینده‌نگر باشد و فاصله‌های بیش از نوک بینی‌اش را ببیند. اصلا فرض کنیم که در کشور ما مشاغل خدماتی دارای ساز و کار نظام‌یافته و مطمئن بود؛ هیچ فکر کرده‌اید اگر این‌طور بود شما چقدر باید تلاش می‌کردید که بتوانید به اصطلاح سری در میان سرها دربیاورید و کسب و کار خود در حوزه خدمات به مخاطبان خود معرفی کنید؟!

این جمله هرچند کلیشه‌ای است اما همیشه به آن توجه داشته باشید و «تهدیدها را تبدیل به فرصت کنید». اینکه فضای حوزه خدمات در کشور ما چندان توسعه‌یافته نیست و طبیعتا در فضای مجازی هم چندان گسترش نیافته است، اگرچه از نظر شهروندی چندان مطلوب نیست ولی می‌تواند برای شما که در فکر یک کسب و کار سالم هستید، یک فرصت باشد. شما می‌توانید در این فضای توسعه نیافته، خدمات خود را در قالب در کسب و کار به مخاطب نیازمند خدمات معرفی کنید و با توجه به نبودن رقیب قدرتمند، به سرعت مخاطبان خود را گسترش دهید. پس تا رقبای شما به فکر نیفتاده‌اند، دست به کار شوید.

بحث آینده ما درباره راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی بدون نیاز به سرمایه اولیه است.

دیدگاه

ارسال دیدگاه:

سایر مطالب؛
تاریخ:  1397/10/26  
بیمه شخص ثالث راننده محور می‌شود

رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: طبق قانون برنامه ششم توسعه، از سال آینده بیمه شخص ثالث به صورت آزمایشی به جای خودرو، به راننده تعلق خواهد گرفت.

تاریخ:  1397/10/23  
بهتر از همه بیمه‌ها!

خبرگزاری ایسنا در گزارش خود درباره بیمه‌های کشور، بیمه ایران را به عنوان بیشترین ثبت‌کننده بیمه شخص ثالث در کشور معرفی کرده است.

تاریخ:  1397/10/20  
10 پرسش رایج درباره بیمه

معمولا پرسش‌هایی درباره خدمات مختلف بیمه برای ما مطرح می شود که می‌خواهیم یک جواب مطمئن درباره آن پیدا کنیم. بخش پرسش و پاسخ وبسایت آتیه بیمه سی که وظیفه پاسخگویی به این پرسش‌ها را به عهداه دارد، در فواصل زمانی معین سوالات پرتکرار مخاطبان را به صورت یک گزارش آماری در اختیار بخش خبر وبسایت قرار می‌دهد تا علاقمندان علاوه بر مشاهده پرسش‌های متداول دیگر کاربران، با پاسخ‌ها و خدمات شرکت‌های بیمه نیز آشنا شوند. در ادامه پرسش‌های پرتکرار یا خاص کاربران بیمه در‌ نیمه اول دی‌ماه ۱۳۹۷ را مرور می‌کنیم.

تاریخ:  1397/10/19  
درباره بیمه از چه کسی سوال کنیم؟!

دیگر آن زمانه نیست که برای یافتن جواب هر پرسشی نیاز به سفرهای دور و دراز و مرارت و صرف عمر باشد. اینترنت دیگر همه چیز را ساده کرده است. فقط کافی است روبروی رایانه بنشینی و کلمه یا موضوعی را که در مورد آن سوال داری تایپ کنی و به پاسخ‌های فراوانی برسی. ولی کدام این جواب‌ها قابل اعتماد هستند؟! با ما همراه باشید:

تاریخ:  1397/10/18  
برای هر حادثه ای آماده باش!

حتما این جمله را بارها شنیده‌اید که «حادثه خبر نمی‌کند». این جمله درست است اما بی‌خبری دلیل موجهی نیست که خود را در برابر حادثه‌های احتمالی و آثار و عواقب آنها ایمن نکنیم. بیمه حوادث اگرچه در دنیا طرفداران بسیاری دارد ولی به نظر می‌رسد هنوز در کشور ما آنچنان که باید و شاید شناخته شده نیست...

تاریخ:  1397/10/15  
عوامل تاثیرگذار بر نرخ بیمه شخص ثالث

در یادداشت قبل به پرسش‌هایی مانند اینکه مفهوم بیمه شخص ثالث چیست و چرا باید خودروی شما بیمه شخص ثالث داشته باشد جواب دادیم. شما می‌توانید با استفاده از یک روش ساده در وبسایت آتیه بیمه سی به سادگی استعلام نرخ‌ بیمه شخص ثالث خود را انجام دهید و بیمه‌نامه خود را از طریق همین سایت ثبت کنید. شما با این کار از مراجعه به نمایندگی بیمه و صرف هزینه و زمان زیاد راحت شوید. اما قبل از این کار بهتر است با عوامل موثر بر نرخ حق بیمه شخص ثالث آشنا باشید. 

تاریخ:  1397/10/13  
نمایندگی بیمه، یک کسب و کار پرسود اینترنتی

موارد زیادی را می‌توانیم بیابیم که شما می‌توانید بدون سرمایه‌گذاری اولیه صاحب یک کسب و کار اینترنتی شوید اما مساله دیگری که باید در نظر بگیرید این است که چه شغلی می‌تواند شما را از نظر مالی تامین کند. در واقع شما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که اگر جویای کار با درآمد بالا هستید، باید به دنبال کاری باشید که در حال توسعه باشد و به اصطلاح «دست در آن زیاد نشده باشد». 

تاریخ:  1397/10/13  
با کدام شرکت‌ها همکاری کنیم؟!

متاسفانه در کشور ما به دلیل اینکه برای فعالیت در فضای مجازی هنوز ساز و کار چندان مدوّن و مطلوبی وجود ندارد، موارد زیادی از کلاهبرداری مشاهده می‌شود. این کلاهبرداری‌ها علاوه بر اینکه برای مخاطبان این سایت‌ها رخ می‌دهد، می‌تواند برای کسانی که با این موسسات همکاری می‌کنند هم به وجود بیاید. در این شرایط چطور می‌توان تشخیص داد موسسه یا شرکتی که برای همکاری و درآمدزایی انتخاب کرده‌ایم، قابل اعتماد است .


تاریخ:  1397/10/13  
کسب و کار اینترنتی بدون نیاز به سرمایه اولیه

حتما می‌گویید «تمام این کسب و کارها که می‌توان به وسیله آنها درآمد حاصل کرد، نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه دارد و اگر قرار باشد خدمات خود را در فضای مجازی هم معرفی کنیم، نیاز به سرمایه‌گذاری بیشتر خواهد بود» ولی این طور نیست. ما به شما می‌گوییم که برای رسیدن به درآمد از ارائه خدمات از طریق اینترنت لزوما نیازی به سرمایه‌گذاری نیست...

تاریخ:  1397/10/13  
یک فرصت شغلی پر سود در بازار متزلزل

شاید از خودتان بپرسید وقتی می‌گوییم نگاه تخصصی به خدمات در کشور ما وجود ندارد، پس چطور می‌توانیم از این راه کسب درآمد داشته باشیم. جواب این پرسش را با یک جمله کلی آغاز می‌کنیم که انسان موفق در دنیای امروز، که آینده‌نگر باشد و فاصله‌های بیش از نوک بینی‌اش را ببیند. اصلا فرض کنیم که در کشور ما...