نمایندگی بیمه، یک کسب و کار پرسود اینترنتی

نرخ جدید بیمه شخص ثالث سال ۱۳۹۷

مدت بیمه درخواستی:
مشخصات بیمه نامه فعلی
مشخصات وسیله نقلیه
تعهدات
مشخصات فردی
مشخصات
مشخصات فردی
پوشش ها:
مشخصات فردی
مشخصات سفر
مشخصات فردی
تعیین وضعیت

لطفا تماس بگیر، در خدمتیم... ۶۶۴۳۶۰۴۹-۰۲۱

آتیه بیمه سی؛ اگر جویای کار پر درآمد هستید بخوانید تاریخ انتشار:  1397/10/13  

نمایندگی بیمه، یک کسب و کار پرسود اینترنتی

نمایندگی بیمه، یک کسب و کار پرسود اینترنتی

 

در یادداشت قبل آموختیم چطور می‌توانیم بفهمیم که با کدام شرکت‌ها همکاری کنیم و کدام موسسات که در اینترنت و فضای مجازی فعالیت می‌کنند غیر قابل اعتمادند. حالا با توجه به این آگاهی‌ها، موارد زیادی را می‌توانیم بیابیم که شما می‌توانید بدون سرمایه‌گذاری اولیه صاحب یک کسب و کار اینترنتی شوید اما مساله دیگری که باید در نظر بگیرید این است که چه شغلی می‌تواند شما را از نظر مالی تامین کند. در واقع شما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که اگر جویای کار با درآمد بالا هستید، باید به دنبال کاری باشید که در حال توسعه باشد و به اصطلاح «دست در آن زیاد نشده باشد».

مشاغل خدماتی زیاد را می‌توان در فضای مجازی نام برد که بهره مالی خوبی به همراه داشته باشند ولی به طور قطع یکی از مهم‌ترین این مشاغل، همکاری با شرکت بیمه است. شرکت‌های بیمه از ابتدای تشکیل همواره به عنوان کارهای با سود مطلوب قلمداد می‌شده‌اند و با ورود این شرکت‌ها به اینترنت، درهای جدیدی در این عرصه به روی افراد جویای کار باز شده است.

بازاریابی برای شرکت‌های بیمه در چند سال اخیر علاقمندان فراوانی را به خود جذب کرده است و توانسته برای عده زیادی به خصوص در میان جوانان اشتغال‌زایی داشته باشد. شاید بگویید که این کار را نمی‌توان چندان جدید قلمداد کرد و سال‌هاست که افراد زیادی در این حوزه فعالیت دارند. حق با شماست اما آنچه امروز با شما در میان می‌گذاریم، فقط یک بازاریابی ساده نیست. شما می‌توانید در این کار با کمک امکانات اینترنتی مثل یک نمایندگی بیمه عمل کنید البته بدون اینکه هزینه‌ای بابت اجازه دفتر و استخدام کارمند بپردازید. اما چگونه؟!

یکی از نمایندگی‌های بیمه که آن را با نام «آتیه بیمه سی» می‌شناسند در طرح جدید خود امکانی را با تایید بیمه ایران ارائه کرده است که شما را با یک ثبت‌نام یک دقیقه‌ای تبدیل به یک نماینده بیمه می‌کند. نماینده‌ای که با استفاده از تلفن همراه، می‌تواند بدون صرف وقت اضافی برای شما درآمد قابل توجهی به همراه داشته باشد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت https://atiyebimaci.com و یا با تماس از طریق شماره تلفن‌ شرکت آتیه بیمه سی ۶۶۴۳۶۰۴۹ به طور دقیق از مراحل ثبت نام در این طرح آشنا شوید و پاسخ پرسش‌های خود در این زمینه را دریافت کنید. شما با عضویت در سایت و با استفاده از امکانات آن می‌توانید به راحتی نرخ حق بیمه دوستان و آشنایان خود را محاسبه کرده و آن را شخصا پرداخت کنید و سود خود را به طور منظم از شرکت بیمه دریافت کنید.

برای آشنایی با مراحل ثبت نام درسایت در این قسمت کلیک کنید.

دیدگاه

ارسال دیدگاه:

سایر مطالب؛
تاریخ:  1397/10/26  
بیمه شخص ثالث راننده محور می‌شود

رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: طبق قانون برنامه ششم توسعه، از سال آینده بیمه شخص ثالث به صورت آزمایشی به جای خودرو، به راننده تعلق خواهد گرفت.

تاریخ:  1397/10/23  
بهتر از همه بیمه‌ها!

خبرگزاری ایسنا در گزارش خود درباره بیمه‌های کشور، بیمه ایران را به عنوان بیشترین ثبت‌کننده بیمه شخص ثالث در کشور معرفی کرده است.

تاریخ:  1397/10/20  
10 پرسش رایج درباره بیمه

معمولا پرسش‌هایی درباره خدمات مختلف بیمه برای ما مطرح می شود که می‌خواهیم یک جواب مطمئن درباره آن پیدا کنیم. بخش پرسش و پاسخ وبسایت آتیه بیمه سی که وظیفه پاسخگویی به این پرسش‌ها را به عهداه دارد، در فواصل زمانی معین سوالات پرتکرار مخاطبان را به صورت یک گزارش آماری در اختیار بخش خبر وبسایت قرار می‌دهد تا علاقمندان علاوه بر مشاهده پرسش‌های متداول دیگر کاربران، با پاسخ‌ها و خدمات شرکت‌های بیمه نیز آشنا شوند. در ادامه پرسش‌های پرتکرار یا خاص کاربران بیمه در‌ نیمه اول دی‌ماه ۱۳۹۷ را مرور می‌کنیم.

تاریخ:  1397/10/19  
درباره بیمه از چه کسی سوال کنیم؟!

دیگر آن زمانه نیست که برای یافتن جواب هر پرسشی نیاز به سفرهای دور و دراز و مرارت و صرف عمر باشد. اینترنت دیگر همه چیز را ساده کرده است. فقط کافی است روبروی رایانه بنشینی و کلمه یا موضوعی را که در مورد آن سوال داری تایپ کنی و به پاسخ‌های فراوانی برسی. ولی کدام این جواب‌ها قابل اعتماد هستند؟! با ما همراه باشید:

تاریخ:  1397/10/18  
برای هر حادثه ای آماده باش!

حتما این جمله را بارها شنیده‌اید که «حادثه خبر نمی‌کند». این جمله درست است اما بی‌خبری دلیل موجهی نیست که خود را در برابر حادثه‌های احتمالی و آثار و عواقب آنها ایمن نکنیم. بیمه حوادث اگرچه در دنیا طرفداران بسیاری دارد ولی به نظر می‌رسد هنوز در کشور ما آنچنان که باید و شاید شناخته شده نیست...

تاریخ:  1397/10/15  
عوامل تاثیرگذار بر نرخ بیمه شخص ثالث

در یادداشت قبل به پرسش‌هایی مانند اینکه مفهوم بیمه شخص ثالث چیست و چرا باید خودروی شما بیمه شخص ثالث داشته باشد جواب دادیم. شما می‌توانید با استفاده از یک روش ساده در وبسایت آتیه بیمه سی به سادگی استعلام نرخ‌ بیمه شخص ثالث خود را انجام دهید و بیمه‌نامه خود را از طریق همین سایت ثبت کنید. شما با این کار از مراجعه به نمایندگی بیمه و صرف هزینه و زمان زیاد راحت شوید. اما قبل از این کار بهتر است با عوامل موثر بر نرخ حق بیمه شخص ثالث آشنا باشید. 

تاریخ:  1397/10/13  
نمایندگی بیمه، یک کسب و کار پرسود اینترنتی

موارد زیادی را می‌توانیم بیابیم که شما می‌توانید بدون سرمایه‌گذاری اولیه صاحب یک کسب و کار اینترنتی شوید اما مساله دیگری که باید در نظر بگیرید این است که چه شغلی می‌تواند شما را از نظر مالی تامین کند. در واقع شما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که اگر جویای کار با درآمد بالا هستید، باید به دنبال کاری باشید که در حال توسعه باشد و به اصطلاح «دست در آن زیاد نشده باشد». 

تاریخ:  1397/10/13  
با کدام شرکت‌ها همکاری کنیم؟!

متاسفانه در کشور ما به دلیل اینکه برای فعالیت در فضای مجازی هنوز ساز و کار چندان مدوّن و مطلوبی وجود ندارد، موارد زیادی از کلاهبرداری مشاهده می‌شود. این کلاهبرداری‌ها علاوه بر اینکه برای مخاطبان این سایت‌ها رخ می‌دهد، می‌تواند برای کسانی که با این موسسات همکاری می‌کنند هم به وجود بیاید. در این شرایط چطور می‌توان تشخیص داد موسسه یا شرکتی که برای همکاری و درآمدزایی انتخاب کرده‌ایم، قابل اعتماد است .


تاریخ:  1397/10/13  
کسب و کار اینترنتی بدون نیاز به سرمایه اولیه

حتما می‌گویید «تمام این کسب و کارها که می‌توان به وسیله آنها درآمد حاصل کرد، نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه دارد و اگر قرار باشد خدمات خود را در فضای مجازی هم معرفی کنیم، نیاز به سرمایه‌گذاری بیشتر خواهد بود» ولی این طور نیست. ما به شما می‌گوییم که برای رسیدن به درآمد از ارائه خدمات از طریق اینترنت لزوما نیازی به سرمایه‌گذاری نیست...

تاریخ:  1397/10/13  
یک فرصت شغلی پر سود در بازار متزلزل

شاید از خودتان بپرسید وقتی می‌گوییم نگاه تخصصی به خدمات در کشور ما وجود ندارد، پس چطور می‌توانیم از این راه کسب درآمد داشته باشیم. جواب این پرسش را با یک جمله کلی آغاز می‌کنیم که انسان موفق در دنیای امروز، که آینده‌نگر باشد و فاصله‌های بیش از نوک بینی‌اش را ببیند. اصلا فرض کنیم که در کشور ما...