درباره بیمه از چه کسی سوال کنیم؟!

نرخ جدید بیمه شخص ثالث سال ۱۳۹۷

مدت بیمه درخواستی:
مشخصات بیمه نامه فعلی
مشخصات وسیله نقلیه
تعهدات
مشخصات فردی
مشخصات
مشخصات فردی
پوشش ها:
مشخصات فردی
مشخصات سفر
مشخصات فردی
تعیین وضعیت

لطفا تماس بگیر، در خدمتیم... ۶۶۴۳۶۰۴۹-۰۲۱

آتیه بیمه سی؛ هرچه دلت می‌خواهد درباره بیمه بپرس تاریخ انتشار:  1397/10/19  

درباره بیمه از چه کسی سوال کنیم؟!

درباره بیمه از چه کسی سوال کنیم؟!

دیگر آن زمانه نیست که برای یافتن جواب هر پرسشی نیاز به سفرهای دور و دراز و مرارت و صرف عمر باشد. اینترنت دیگر همه چیز را ساده کرده است. فقط کافی است روبروی رایانه بنشینی و کلمه یا موضوعی را که در مورد آن سوال داری تایپ کنی. در کسری از ثانیه موتورهای جستجو برای یافتن پاسخ تو دست به کار می‌شوند و زودتر از آنچه فکر کنی، تو را با دنیایی از جواب‌های رنگارنگ از صدها وبسایت و پایگاه خبری مواجه می‌کنند. حالا دیگر می‌توانی دستت را روی سینه‌ات بگذاری و بی آنکه قدم از قدم برداری درباره هر چیزی که می‌خواهی اطلاعات کسب کنی و نیاز خود را برطرف کنی.

 

درست و غلط درهم است!

این‌ها که گفتیم درست ولی آیا می‌توانی به تمام اطلاعاتی که در اینترنت و فضای مجازی ارائه می‌شود اعتماد کنی. آیا نویسنده همه مطالب دارای منابع موثق و معتبر هستند؟! حقیقت این است که متاسفانه اینترنت با همه خوبی‌هایی که دارد، به دلیل اینکه به راحتی در دسترس همه افراد است، می‌تواند جایی برای اظهارنظرهای شخصی، سلیقه‌ای،‌ ناآگاهانه و حتی مغرضانه باشد. و پاسخ‌هایی که در آن می‌یابید ممکن است به جای اینکه شما را در مسیر درست قرار دهند، به اشتباه بیندازند و آسیب‌های غیرقابل جبرانی برای شما به همراه داشته باشند.

 

چه باید کرد؟

بهترین روش برای رسیدن به جواب درست در هر مقوله‌ای این است که پرسش خود را با یک فرد آگاه و صاحبنظر مطرح کنیم و به جای به این در و آن زدن و گرفتن جواب‌های مختلف، به دنبال یک جواب درست باشیم.

 

منابع آگاه را چطور پیدا کنیم؟

جواب این سوال چندان دشوار نیست. شما با یک نگاه گذرا به شناسنامه کاری سایت‌های مختلف می‌توانید به این موضوع پی ببرید که می‌توان به آنها اعتماد کرد یا نه. وبسایت‌های معتبر معمولا ثبت شده‌ هستند و در مجاری قانونی فعالیت می‌کنند و با مجوز‌های قانونی اجازه کارشناسی در خصوص موضوعات مورد نظر را دارند.

 

زمان پس‌انداز می‌کنید

با مراجعه به این سایت‌ها دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید که جواب درست دریافت کرده‌اید یا نه و بخواهید پاسخ‌ سایت‌های دیگر را با آن مقایسه کنید و با این کار وقت خود را هدر بدهید. پاسخ وبسایت‌ها و پایگاه‌های اطلاعاتی معتبر، با توجه به بار حقوقی مجوز آنها، قابل پیگیری است و شما می‌توانید به پاسخ آنها اعتماد کنید.

 

منابع در حال توسعه هستند

تعداد وبسایت‌های اطلاع‌رسانی در حوزه‌های مختلف در سال‌های اخیر گسترش خوبی پیدا کرده‌اند و معمولا سوالات شما بی پاسخ نمی‌ماند. با این حال یکی از موضوعاتی که در این میان کمتر مورد توجه واقع شده، موضوع بیمه و پرسش‌های مربوط به آن بوده است. پاسخگویی وبسایت های فارسی‌زبان به پرسش‌‌های کاربران در خصوص بیمه چندان کامل نبوده و بسیاری از مخاطبان بیمه از این موضوع ابراز نارضایتی داشته‌اند.

 

یک ابتکار بیمه‌ای

البته یک ابتکار جالب این مشکل را تا حدود زیادی کاهش داده است و شما می‌توانید پاسخ همه پرسش‌های خود در خصوص بیمه را در وبسایت آتیه بیمه سی  به نشانی atiyebimaci.com پیدا کنید. این وبسایت علاوه بر ارائه خدمات معمول نمایندگی‌های بیمه و صدور آنلاین بیمه‌نامه، بخش ویژه‌ای را تحت عنوان «پرسش و پاسخ» ایجاد کرده که شما می‌توانید تمام پرسش‌های خود در مورد بیمه را در آن قرار داده و در کمترین زمان ممکن پاسخ خود را از کارشناسان بیمه دریافت کنید.

کارشناسان بیمه در این وبسایت، پس از پاسخگویی به پرسش، شما را از طریق پیامک و ایمیل مطلع می‌کنند.

این ابتکار احتمال اشتباه شما را در سرمایه‌گذاری در بیمه‌های مختلف به حداقل می‌رساند و می‌تواند پل ارتباطی سریع و مطمئنی بین شما و بیمه باشد. 

دیدگاه

ارسال دیدگاه:

سایر مطالب؛
تاریخ:  1397/10/26  
بیمه شخص ثالث راننده محور می‌شود

رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: طبق قانون برنامه ششم توسعه، از سال آینده بیمه شخص ثالث به صورت آزمایشی به جای خودرو، به راننده تعلق خواهد گرفت.

تاریخ:  1397/10/23  
بهتر از همه بیمه‌ها!

خبرگزاری ایسنا در گزارش خود درباره بیمه‌های کشور، بیمه ایران را به عنوان بیشترین ثبت‌کننده بیمه شخص ثالث در کشور معرفی کرده است.

تاریخ:  1397/10/20  
10 پرسش رایج درباره بیمه

معمولا پرسش‌هایی درباره خدمات مختلف بیمه برای ما مطرح می شود که می‌خواهیم یک جواب مطمئن درباره آن پیدا کنیم. بخش پرسش و پاسخ وبسایت آتیه بیمه سی که وظیفه پاسخگویی به این پرسش‌ها را به عهداه دارد، در فواصل زمانی معین سوالات پرتکرار مخاطبان را به صورت یک گزارش آماری در اختیار بخش خبر وبسایت قرار می‌دهد تا علاقمندان علاوه بر مشاهده پرسش‌های متداول دیگر کاربران، با پاسخ‌ها و خدمات شرکت‌های بیمه نیز آشنا شوند. در ادامه پرسش‌های پرتکرار یا خاص کاربران بیمه در‌ نیمه اول دی‌ماه ۱۳۹۷ را مرور می‌کنیم.

تاریخ:  1397/10/19  
درباره بیمه از چه کسی سوال کنیم؟!

دیگر آن زمانه نیست که برای یافتن جواب هر پرسشی نیاز به سفرهای دور و دراز و مرارت و صرف عمر باشد. اینترنت دیگر همه چیز را ساده کرده است. فقط کافی است روبروی رایانه بنشینی و کلمه یا موضوعی را که در مورد آن سوال داری تایپ کنی و به پاسخ‌های فراوانی برسی. ولی کدام این جواب‌ها قابل اعتماد هستند؟! با ما همراه باشید:

تاریخ:  1397/10/18  
برای هر حادثه ای آماده باش!

حتما این جمله را بارها شنیده‌اید که «حادثه خبر نمی‌کند». این جمله درست است اما بی‌خبری دلیل موجهی نیست که خود را در برابر حادثه‌های احتمالی و آثار و عواقب آنها ایمن نکنیم. بیمه حوادث اگرچه در دنیا طرفداران بسیاری دارد ولی به نظر می‌رسد هنوز در کشور ما آنچنان که باید و شاید شناخته شده نیست...

تاریخ:  1397/10/15  
عوامل تاثیرگذار بر نرخ بیمه شخص ثالث

در یادداشت قبل به پرسش‌هایی مانند اینکه مفهوم بیمه شخص ثالث چیست و چرا باید خودروی شما بیمه شخص ثالث داشته باشد جواب دادیم. شما می‌توانید با استفاده از یک روش ساده در وبسایت آتیه بیمه سی به سادگی استعلام نرخ‌ بیمه شخص ثالث خود را انجام دهید و بیمه‌نامه خود را از طریق همین سایت ثبت کنید. شما با این کار از مراجعه به نمایندگی بیمه و صرف هزینه و زمان زیاد راحت شوید. اما قبل از این کار بهتر است با عوامل موثر بر نرخ حق بیمه شخص ثالث آشنا باشید. 

تاریخ:  1397/10/13  
نمایندگی بیمه، یک کسب و کار پرسود اینترنتی

موارد زیادی را می‌توانیم بیابیم که شما می‌توانید بدون سرمایه‌گذاری اولیه صاحب یک کسب و کار اینترنتی شوید اما مساله دیگری که باید در نظر بگیرید این است که چه شغلی می‌تواند شما را از نظر مالی تامین کند. در واقع شما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که اگر جویای کار با درآمد بالا هستید، باید به دنبال کاری باشید که در حال توسعه باشد و به اصطلاح «دست در آن زیاد نشده باشد». 

تاریخ:  1397/10/13  
با کدام شرکت‌ها همکاری کنیم؟!

متاسفانه در کشور ما به دلیل اینکه برای فعالیت در فضای مجازی هنوز ساز و کار چندان مدوّن و مطلوبی وجود ندارد، موارد زیادی از کلاهبرداری مشاهده می‌شود. این کلاهبرداری‌ها علاوه بر اینکه برای مخاطبان این سایت‌ها رخ می‌دهد، می‌تواند برای کسانی که با این موسسات همکاری می‌کنند هم به وجود بیاید. در این شرایط چطور می‌توان تشخیص داد موسسه یا شرکتی که برای همکاری و درآمدزایی انتخاب کرده‌ایم، قابل اعتماد است .


تاریخ:  1397/10/13  
کسب و کار اینترنتی بدون نیاز به سرمایه اولیه

حتما می‌گویید «تمام این کسب و کارها که می‌توان به وسیله آنها درآمد حاصل کرد، نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه دارد و اگر قرار باشد خدمات خود را در فضای مجازی هم معرفی کنیم، نیاز به سرمایه‌گذاری بیشتر خواهد بود» ولی این طور نیست. ما به شما می‌گوییم که برای رسیدن به درآمد از ارائه خدمات از طریق اینترنت لزوما نیازی به سرمایه‌گذاری نیست...

تاریخ:  1397/10/13  
یک فرصت شغلی پر سود در بازار متزلزل

شاید از خودتان بپرسید وقتی می‌گوییم نگاه تخصصی به خدمات در کشور ما وجود ندارد، پس چطور می‌توانیم از این راه کسب درآمد داشته باشیم. جواب این پرسش را با یک جمله کلی آغاز می‌کنیم که انسان موفق در دنیای امروز، که آینده‌نگر باشد و فاصله‌های بیش از نوک بینی‌اش را ببیند. اصلا فرض کنیم که در کشور ما...